футбол реклама матча Закінчився п’ятий тур першості вищої лізі з футболу. 24 жовтня наша команда протистояла одноосібному лідеру Вищої ліги та чинному чемпіону України - команді Олексія Яценко СК КНТЕУ-Меркурій. Нелегкий матч відіграли "кпішники" минулого тижня. Але-поразка. На жаль, після п’ятого туру наша команда має лише одну перемогу, тому посилає поки що останню стрічку турнірної таблиці. Попереду ще чотири тура.

29.10 у шостому турі «Політехник» зустрінеться на своєму майданчику з командою НУХТ. "Харчовики" після невпевненого початку сезону знайшли власну гру. У минулому турі з рахунком 4:0 НУХТ переграв "Легпром" (КНУТД). Наша команда переживає не кращі часи. Бажаємо перемоги!
У Кубку Києва серед студентський команд завершились ігри попереднего туру. Нагадаємо-наша команда стартує з 1/8 фіналу, який почався 23 жовтня. Перша гра  «Політехника» призначена на 5 листопада з командою ДЕТУТ.