киевский политех-волейбол Вчора наша команда, студентська збірна «Київський політех», перемогла команду Солом`янка з рахунком 3:2. (Чоловіча Ліга. 2 Дивізіон - Група В ). Подробиці пізніше.

23 жовтня пройшло засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів міста Києва.

У ході засідання було розглянуто та ухвалено рішення про проведення ХІІ Чемпіонату, Першості та розіграшу Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ (сезон 2014/15 рр.). Період заявки команд на участь у змаганнях проходитиме з 10 по 21 листопада, а початок першого кола Чемпіонату та Першості м. Києва з футзалу заплановано на 24 листопада й пройде до 26 грудня 2014 року. Попередньо було узгоджено й проведення другого кола змагань у період з 16 лютого по 10 квітня 2015 року.
В свою чергу розіграш Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ пройде у наступні строки:
- Попередній етап – грудень 2014 року;
- 1/8 фіналу – лютий 2015 року;
- 1/4 та 1/2 фіналу – березень 2015 року;
- Фінал – квітень 2015 року.

На засідання було також прийнято історичне рішення про проведення І Чемпіонату та розіграшу Кубка м. Києва з футзалу серед студентських жіночих команд ВНЗ (сезон 2014/15 рр.). Терміни його проведення повністю відповідають строкам чемпіонату серед чоловічих команд. А от Кубок м. Києва з футзалу серед студентських жіночих команд ВНЗ пройде лише у чотири етапи:
- Попередній етап – лютий 2015 року;
- 1/4 та 1/2 фіналу – березень 2015 року;
- Фінал – квітень 2015 року.