Вересневі забіги

Klitschko polumarafon14 7 вересня у Києві пройшов 22-й легкоатлетичний "Пробіг під каштанами", традиційно в цих змаганнях брали участь представники збірної команди з легкой атлетикі нашого університету. Стартували спортсмени на Михайлівській площі. Зібрані в рамках проекту кошти підуть на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.
Після літьньой перерви наші легкоатлети також позмагалися у змаганнях серед юнаків 1997 р.н. та молодше, стартував у Відкритої першості СДЮШОР «Україна».

легка атл солом 13 вересня традиційно День фізичної культури і спорту України у Солом’янському районі був відзначений у парку «Юність» легкоатлетичним пробігом. У заході, який був проведений відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Асоціацією бігунів України, взяли участь близько 250 осіб, серед яких діти, студентська молодь та мешканці району. Усі бажаючі мали можливість перевірити свої сили на дистанціях: 1 км, 5 км та 10 км.
НТУУ “КПІ» представляли збірні команди легкоатлетів та тріатлону, наші спортсмени були серед сильніших.

півмарафон В неділю 28.09. в Києві відбувся наймасовіший і найграндіозніший забіг року – Kyiv Half Marathon 2014. Цього разу на старт вийшло більше 5000 бігунів. Найстаршому з учасників Kyiv Half Marathon сімдесят три роки. Загалом же, на старти вийшли представники 26 країн світу від 7 місяців до 73 років.
В цей день на Подолі відбулося 8 бігових змагань, заїзди ролерів та скандинавська ходьба. Також, на Контрактовій площі функціонувало «марафонське містечко», в його межах був квартал безкоштовних дитячих розваг, вулиця майстер-класів та зона харчування.
IV Київський міжнародний напівмарафон-велика спортивна подія. Це був наймасовіший напівмарафон в нашій країні за часи незалежності. В подібних заходах багато складових: спортивна, благодійна, туристична. Ми прагнемо аби наш напівмарафон став однією з візитівок Києва і рухаємося в цьому напрямку» – розказав Дмитро Черніцький, генеральний менеджер Kyiv Half Marathon.
Взяли участь в міжнародному напівмарафоні і наші студенти, які хотіли вперше перевірити себе на таку дистанцію(21 км 0975 м). Це Хоменко Роман (ТЕФ, ТС-02), Каленська Ольга (ФБМІ, ЗЛ-11), Гретчук Денис (ТЕФ,ТО-41), Єрофеєв Андрій (РТФ, РВ-42), Комісаренко Вячеслав (ІПСА, КА-31). Всі вони успішно подолали цю дистанцію.

Жовтень спортивний

осінній чемпіонат 2014 з кросу11-го жовтня наші спортсмени взяли участь у Чемпіонат м. Києва з кросу та Відкритої першості університету «Україна» з кросу, де студент ТЕФ(ТС-02) ХОМЕНКО Роман виборол перемогу в бігу на 3000м.
12-го жовтня студент факультету ІПСА (КА-31) КОМІСАРЕНКО Вячеслав брав участь у Міжнародному півмарафоні в Івано-Франківську. Вранці, 12 жовтня, на Вічевому майдані обласного центру Прикарпаття, стартував перший благодійний Франківський Півмарафон – унікальна благодійна спортивна подія, що включає в себе шість дистанцій для дорослих, дітей та навіть собак!