Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu
Успіхи 2014 року

штангаКоманда НТУУ «КПІ» під керівництвом викладача Крилова Анатолія Геннадійовича посіла 3 загальнокомандне місце на Чемпіонаті м. Києва серед студентів ВНЗ.
У складі команди НТУУ «КПІ» з важкої атлетики - переможці та призери Чемпіонату м. Києва серед студентів ВНЗ, який проходив 5 квітня 2014 р. на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ).

тяж атл сборная Склад команди:
1. Задорожна Олександра (вагова категорія. 58 кг) – 1 місце, 1 курс, ФАКС, ВВ-32.
2. Лапоша Микола (вагова категорія 62 кг) – 1 місце, 6 курс, ФЕА, ЕВ-81.
3. Совінська Марина (вагова категорія 63 кг) – 1 місце, 6 курс, ФМФ, ОФ-81
4. Каліновська Тетяна (вагова категорія 69 кг) – 2 місце, 3 курс, ВПІ, СЕ-11.
5. Долінський Денис (вагова категорія 105 кг) – 3 місце, 5 курс, ФММ, УІ-91.
6. Осінній Ілля (вагова категорія 77 кг) – 1 курс, ФЕЛ, ДЕ-31, з результатом: 90+112
7. Бабич Микола (вагова категорія 77 кг) – 2 курс, ІТС, ТС-22, з результатом: 70+97
8. Стеценко Максим (вагова категорія 94 кг) – 1 курс, ФИВТ, ИА-31, з результатом: 65+80.

Особисті успіхи:

Івахненко Віктор, студент 2 курсу ФБМІ, виборол третє місце на Чемпіонаті Європи серед чоловіків та жінок в квітні цього року, став чемпіоном Відкритої першості Франції по гірьовому спорту. Крім того, він призер Кубку (18-22.02 м.Вінниця) та Чемпіонату України серед молоді до 23 років у м. Скадовськ (22-26.08.14).

Цього року студентами-першокурсниками стали майстер спорту по важкій атлетиці Іваненко Станіслав (СФ), він був другим на Чемпіонату України серед молоді до 23 років, а також майстер спорту по гирьовому спорту Ястреба Олег, неодноразовий призер першостей України серед молоді та дорослих.

Кандидат у майстри спорту з пауерліфтінгу Бульбанюк Марія (ФБМІ) на найближчих змаганнях (Відкрита першість м.Києва) готується подолати норматив майстра спорту.

Вітаємо викладача Крилова А.Г з успіхами його вихованців! Бажаємо потрапити до Кіпру на Чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, якій пройде 23-29 листопада.