13 вересня 2014 - день фізичної культури і спорту України.

День-физкультурника - копия Професійний день фізкультурників святкують в другу суботу вересня щорік. Вперше це свято відзначали в 1994 році, після виходу відповідного президентського указу. У Україні спорт знаходиться на високому рівні розвитку. З кінця 19 століття в країні поширився найпопулярніший на сьогоднішній день вигляд спорту України — футбол. У той час дуже відомим вважався український борець греко-рімського стилю Іван Піддубний.

«Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не можуть замінити фізичні вправи» — А. Моссо

До того, як був заснований День фізичної культури і спорту України, українські спортсмени стали чемпіонами світу і Європи в різних дисциплінах. Крім того, спортсмени України були кістяком олімпійської збірної Радянського Союзу.
Легендою світового спорту став Сергій Бубка, що встановив 35 світових рекордів в стрибках з жердиною..
В день фізичної культури і спорту України вся країна також згадує імена Олега Блохина, Ірини Дерюгиной, Лариси Латиніной, Віталія і Володимира Кличка, Яни Клочкової, Ганни Бессонової, Жанни Пінтусевіч і інших - видатних спортсменів України всіх часів.

«Как суконщики чистят сукно, выбивая его от пыли, так гимнастика очищает организм»— Гиппократ

SAM 1740

В день фізкультурників почався 8-иї турнір з міні-футболу на Кубок ГК «Фокстрот», який пройде на майданчику Спортцентру «КПІ» в три етапу.Судді турніру-викладачі кафедри СВ.
Крім того в цей день дві збірні ветеранів нашого університету провели матчеві зустрічі на відкритому футбольному майданчику.

ДФ футболSAM 1732