SAM 1630 7 червня 2014 року на футбольному полі СЦ НТУУ “КПІ» пройшов турнір з футболу на КУБОК профспілкової організації НТУУ «КПІ». В змаганнях приймали участь 5 збірних команд:збірна команда ветеранів «Політехнік» і команда студенческого профкому НТУУ «КПІ», команда профспілки заводу ім.Артема (вперше),а також дві команди КНУБА м.Києва-збірні студпрофкому і викладачів. Турнір проводився по круговій системі, був динамічним, всі команди грали з самовіддачею.Грали одразу на двох полях, по 20 мінут гра.

Перше місце виборола команда ветеранів «Політехнік», яка і отримала великий кубок(на 1-у знімку). Команда студпрофкому НТУУ «КПІ» на другому місці(знімок справа). Третє місто у команди працівників заводу ім.Артема(представники 3-х команд на знімку з кубками). Команди КНУБА посіли 4-е і 5-е міста. Вони також отримали пам’ятні кубки.

Кращі гравці команд:НТУУ «КПІ»-Путін Сергій(студпрофком) і Іваненко Дмитро(викладачі); Хазов Сергій(завод ім..Артема); КНУБА-Гантін О.( викладачі) і Лілой Євген(студпрофком).

Кращий бомбардир турниру-Охріненко Сергій, завод ім.Артема;кращий гравецьРизюн Віталій; кращий воротар-Рогожа Олег; кращий захисник-Кондратович Андрій.Всі вони отримали у нагороду статуеткі.В цей день поздоровлення з днем народження і подарунки від колег отримали викладач кафедри СВ Кондратович А.Б.(на останньому знімку) і викладач КНУБА Морозюк П.

SAM 1634

SAM 1636SAM 1628SAM 1627SAM 1616