SAM 1601

6 червня 2014 року в спортивному корпусі НТУУ “КПІ» завершилися фінальні ігри Всеукраїнської баскетбольної студентської асоціації. Нагадуємо, що у фіналі шість команд боролися за звання ліпшої студентської команди України з баскетболу. Серед них були дві команди НТУУ «КПІ»: «Політехнік» та «Поліграфіст». Перемогу в останній грі турніру здобула команда НУ «Львівська політехніка», яка перемогла команду КПУ м.Запоріжжя з рахунком 91:67. Наша команда-1 "Політехнік" посіла почесне 3-є місто.У складі команди грали:Лутак Артем, Чебикін Антон, Вертеба Микола,Якимчук Ярослав, Борисов Олександр, Марченко Дмитро, Морозов Євген, Мінтий Русла, Кірічок Андрій, Лавренюк Деніс, Довидний Вадим, Полежаєв Іван. Команда-2 "Поліграфіст" виборола 5-е місце.

Вітаємо старшого викладача Устименко Григорія Олександровича та викладача Яременко Олега Миколайовича з успіхом команди!

Склад команди "Поліграфіст":Павлов Артемій, Кореняк Ярослав, Опарін Олександр, Веретенніков Віктор, Кузенков Євген, Ліскович Юрій, Котлярчик Микола, Ганджий Тарас, Канівець Деніс, Ляшенко Євген, Муляр Олександр, Хоменко Євген, Ковальчук Дмитро, Тодосієнко Ігор.

SAM 1593

SAM 1590SAM 1598