кубок єдності 1 16 та 17 травня 2014 року в мальовничому куточку м. Києва - Трухановому острові на території ДЮСШ Київської міської ради профспілок «Славутич» та «Буревісник» відбувся турнір з міні-футболу «Кубок Єдності». У турнірі приймали участь команди членських організацій Київської міської ради профспілок, члени профспілок - працівники підприємств, організацій, установ м. Києва та завзятті вболівальники, всього 21 команда. В урочистому відкритті, брав участь кандидат на пост мера нашого міста від партії «Єдність» Олександр Омельченко - почесний громадянин, Герой України голова міста та КМДА (1996-2006рр). .

> Збірну Команду чоловиків Київської міської організації працівників профспілки освіти і науки представляла збірна команда нашого університету (тренери Журавльов С.О та Кривенда В. С.) : Мазур Сергій,Зуєв Андрій, Кармазин Денис, Капустин Андрій, Ус Олександр, Веремейчук Іван, Сарана Олексій, Султанов Ігор, Волобуєв Євген, Пархоменко Ігор, Алексеенко Ігор, Телестаков Євген, Путін Сергій, Путін Олександр. Підтримав команду і голова студпрофкому Гаврушкевич А.Ю.

Не зважаючи на тяжки погодні умови,в результаті напруженої та видовищної боротьби протягом двох днів Кубок «Єдності» завершився з такими результатами: 1-ше місце команда Київської міської професійної спілки працівників агропромислового комплексу (Маргариновий завод), 2-ге місце - Професійна спілка працівників державних установ м. Києва. 3-тє місце – Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України(збірна НТУУ "КПІ"). Призери змагань отримали грамоти, медалі та грошові сертифікати(наша команда отримала 1000 грн.)