Erasmus MundusЧетверо студентів ФБМІ приступили до навчання у 2013/2014 рр. в Європейських університетах - Університеті Грьонінгену (Нідерланди), Університеті Ліссабону (Португалія) та Університеті м. Яси (Румунія) – в рамках проектів Erasmus Mundus Європейського Союзу, що діють в НТУУ «КПІ».

Троє аспірантів кафедри біомедичної інженерії, що навчаються за спеціальністю 05.11.17 "Біологічні та медичні прилади і системи" успішно продовжують своє навчання на базі факультету біомедичної інженерії Політехніки м. Прага (Чеська Республіка) в рамках Програми Подвійної аспірантури між ФБМІ НТУУ "КПІ" та Політехніки м. Прага.

Друзі, бажаємо Вам успішного та приємного навчання і чекаємо на Вас по завершенню програми!