Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Поразка і перемога

баскет 11.11 У себе вдома 11 листопада команда КПІ «Титани» приймала суперника-команду «Ведмеді». Гра почалася в 17-30. Але рідний майданчик не допоміг перемогти команду гостей - 59:68. «Титан» залишається на 9 позиції в групі.

За «Титаном» в боротьбу вступила команда «Політехнік», яка приймала «Скорпіонів».
Суперник взяв ініціативу і повів у рахунку з невеликим відривом. На перерву команди пішли з рахунком 18:22.
Але після перерви, нарешті, в 19-38 наша команда повела в рахунку 37:32. Відрив наростав до кінця гри. Підсумок гри 87:68.Перемога! Це вже шоста перемога поспіль.
Вітання тренеру Устименко Григорію Оле ксандровичу і команді!

Від вболівальника Kirill2153: В этом сезоне команду «Политехник» никто не остановит. Думаю, финал Каштаны - Политехник будет справедливым. Надеемся на ровное судейство всего чемпионата. Игры лиги монстров приятно смотреть. Гораздо интереснее суперлиги. Большое спасибо организаторам. 15:20, 11-11-2014