Волейбол, жінки

волейбол 8 листопада жіноча збірна з волейболу мала зустріч з суперницями у рамках 1/8 Кубка Києва (КЗВЛ) командою «Академка». Перемога у суботу над командою «Академка» була переконливою-3:0. Наша команда в ¼ фіналу буде грати з переможцем пари Патріот-ККЛП.
Команда жінок (тренер Дмитро Володимирович Томашевський) виглядає на спортивному майданчику зіграною, наполегливою. Вітаємо з перемогою!

Наші обидві чоловічі команди волейболістів («КПІ»-ветерани та збірна студентів «Політехнік») стартують в Кубку Києва 2015 року з 1/8 фіналу (ігри відбудуться з 8 січня по 21 січня вже наступного року).

Футзал, жіноча збірна

футзал збірна 8 листопада команда жінок «Політехнік» мала зустріч з командою «JIONIS» (КНУБА). Наші студентки змогли поразити ворота суперника всього 2 рази (проти 6 забитих голів суперника). Це була гра ІІ туру Чемпіонату м.Києва.