Футзал, чоловикі

футзал збірна 06.11.14 001 Ось і стартував черговий сезон столичного футзалу. Як завжди, він вийшов не схожим на попередній. Досить лише сказати, що кількість команд зросла до 85, з яких 36 – абсолютні дебютанти, що складає 42%. Погодитеся –показник хороший, який наочно демонструє інтерес в нових команд до наших змагань.
Наша команда братиме участь у ХII Чемпіонаті м. Києва, Першості Києва (Перше коло почнется 24 листопада) та у розіграшу Кубка Києва. Крім того, студентська ліга «Динамо» організує Чемпіонат ВНЗ м. Києва.
Кубок України сезону 2014/2015, в якому бере участь команда «Політехник», вже стартував
Відкривати настільки важливий захід було довірено киянам, молодій команді «Політехнік», і їх суперникові, дослідному колективу «Промінь» з Житомира. Напевно, «осінній футзал» був далекий від ідеалу, але те, що заповнений КПІ залишився задоволений, факт безперечний. Перед матчем градус емоцій «зашкалював».
Молодим вихованцям Олександра Крівенди, які тепер черпають досвід і знання від Станіслава Гончаренко, виступати на такому рівні довелося вперше. Суперник попався не слабкий. Гості, окрім солідного досвіду матчів в кожного (деякі гравці виступали свого часу у Вищій лізі за команду «Контингент») привезли з собою солідну групу підтримки. Рахунок гри 1:5 на користь «Проминя». Друга гра цих команд також була переможною для команди «Проминь» 4:1.

Жіноча збірна змагатиметься у Чемпіонаті та Кубку м. Києва.