Волейбол

волейбол Збірна команда ветеранів з волейболу "КПІ" 2-го листопада мала зустрич з командою "IPRIT". Перемогли іпрітовці.Рахунок зустричі 3:2. Кращий гравець нашої команди - Антон Дишловенко.

Футбол

футбол 3.11Продовжуються матчи 16-го Чемпіонату м. Києва серед студентських команд. У матчі з «Легпромом» (КНУДТ) 3 листопада «Політехнік» спробував здобути свою другу перемогу в чемпіонаті та вибратися з останньої сходинки турнірної таблиці. В свою чергу, підопічні Сергія Черновського не мали права на поразку, оскільки опиняються у зоні вильоту. Чи здатна збірна КПІ залишити опонента за спиною?- це питання було дуже важливим для обох команд.
На жаль, наша команда програла з рахунком 4:0.

Баскетбол

баскетбол 3.113 листопада команда ветеранів «Тітан КПІ» програла команді «Бродяги» з рахунком 90:38 і залишається на 8 місці турніру Ліги Монстрів.