Підсумки сезону

гребля Випускниця нашого університету цього року, вихованка викладача Тимко І.І. Довгодько Наталія по підсумку результатів 2014 року увійшла до десятки найкращих спортсменок-веслувальниць світового рейтингу.
Дмитро Гула, студент факультету соціології та права, у складі четвірки на Кубку України посів друге місце.

Cтудент 3 курсу з ФАКСу Кульбіда посів девяте місце на Чемпіонаті світу серед спортсменів до 23 років.
Костяк збірної команди університету зараз-це Гула Дмитро(ФСП), Кульбіда(ФАКС), Яструб Віктор(ФБМІ),

Нагадуємо: колишній студент Іван Довгодько у складі четвірки виборол звання чемпіону світу, встановивши світовий рекорд. «Золотий» результат українців – 5:32.26! У червні ця четвірка здобула золоті медалі чемпіонату Європи.