Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Раміль Гаджиєв – чемпіон Юнацької Олімпіади в Нанкіні!

гаджиев 2 В останній змагальний день ІІ Юнацьких Олімпійських ігор український боксер в ваговій категорії 75 кг Раміль Гаджиєв робить блискучий подарунок рідній країні та своїм співвітчизникам! Наш боксер виборює «золото»! На шляху до фіналу українець спочатку здобув впевнену перемогу над представником Австралії Саталі Теві-Фуімаоно, після чого виявися сильнішим за боксера з Узбекистану Козімбеком Мардоновим. У фінальному поєдинку Раміль не залишив шансів росіянину, діючому чемпіону світу серед юніорів Дмитру Нестерову – і здобув звання чемпіона!

Раміль Гаджиєв: «Навіть не можу передати свої емоції!»

Одразу по закінченню бою з російським суперником Дмитром Нестеровим наш новоспечений чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських ігор Раміль Гаджиєв прокоментував прес-службі НОК України свою блискучу перемогу: «Чесно кажучи, в мене досі тремтять руки! Навіть не можу передати на словах свої емоції. Я безмежно щасливий та радий, що здобув золоту медаль!», - заявив боксер. Він також зізнався, що у Нанкін їхав тільки за перемогою. «Ще перед стартом Юнацьких Ігор ставив перед собою єдину мету – це «золото»! Я довго йшов до цієї медалі, дуже багато працював. Пишаюся своєю командою, завдяки якій я здобув цю перемогу. Дуже вдячний своїм наставникам та всьому нашому колективу за неоціненну підтримку. Без них не було б цієї перемоги!», - додав спортсмен.

Пилип Ткаченко здобуває «бронзу» у Нанкіні

ткаченко Наш Пилип Ткаченко у парі з представницею США у командних змаганнях зі стрибків у воду на ЮОІ-2014 виборюють бронзову нагороду. Результат спортсменів – 354, 00. Таким чином, українці фінішують на Юнацькій Олімпіаді з 29 медалями (9-9-11).