Андрій Хлопцов встановив юнацький рекорд України на Олімпіаді

олим кольца19 серпня 2014 року. Наш плавець Андрій Хлопцов встановив сьогодні юнацький рекорд України у півфіналі II літніх юнацьких Олімпійських ігор у Китаї. Він фінішував на 50 м на спині за 25.95. Таким чинов він покращив на дві сотих секунди свій же результат, який встановив рік тому на Міжнародних змаганнях з плавання в Росії - 25.97. Загалом А.Хлопцов пройшов до фіналу Олімпіади із сьомим результатом. Завтра він змагатиметься із чемпіонами цьогорічної юнацької Олімпіади у плаванні 100 метрів на спині - італійцем Сімононом Саббіоні та росіянином Євгеном Риловим.

Волейбол пляжний: юнацькі Оліміпійські ігри

пляжній Серед видів спорту вперше представлений волейбол пляжний, до якого й буде прикута наша увага. Востаннє на Олімпійських іграх український волейбол був представлений 1994 року в Атланті, де приймала участь жіноча збірна. І ось, після 20-річної перерви Ілля Ковальов та Олег Плотницький напишуть нову сторінку в історії українського волейболу. Право представляти Україну на юнацьких Олімпійських іграх Ілля та Олег здобули після перемоги в Континентальному Кубку CEV, за результатами якого потрібно було визначити 6 команд від Європи. З 17 по 27 серпня на кортах олімпійського Нанкіна буде відбуватись турнір з волейболу пляжного. Загалом в Олімпійському турнірі будуть приймати участь 36 команд юнаків та 36 команд дівчат. Відповідно до регламенту на першому етапі команди розподілені на 6 груп по 6 команд. За результатами групового етапу, кращі 4 команди продовжать боротьбу за медалі в плей-офф. Українці потрапили до групи "D", в котрій разом з ними будуть виступати "пляжники" з Таїланду, Аргентини, Сьєрра-Леоне, Канади та Сан-Томе і Прінсіпі.