Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Студ асоціація з футболу112 червня відбулася завершальна гра Кубку Києва по футболу серед студентських команд ВНЗ. Стадіон "Динамо" імені В. Лобановського став студентcьким осередком та зібрав більше чотирьох тисяч вболівальників з Національної академії внутрішніх справ та НПУ імені М.Драгоманова, а також студентів з інших вищих навчальних закладів, охочих подивитися фінальне протистояння розіграшу Кубку міста Києва по футболу серед студентських команд ВНЗ. Перед початком матчу вболівальницький настрій присутнім на стадіоні "розпалив" жіночий барабанний оркестр з Національної академії внутрішніх справ. Дівчата у красивій формі під барабанний темп промарширували на полі та під гучні овації розпочали футбольне свято студентства. Медалями фіналістів Кубку м. Києва по футболу серед студентських команд ВНЗ були нагороджені футболісти та тренерський штаб НАВС (наша команда грала тільки в 1/8 турніру). Медалі переможців отримали футболісти НПУ імені М.Драгоманова, які під гул вболівальників та командне обливання шампанським отримали Кубок м . Києва по футболу!

12 червня відбувся матч у рамках Першості м. Києва по футболу (кваліфікаційні змагання) серед студентських команд ВНЗ (сезон 2014-2015) між збірними КПІ та НУХТ. Рахунок у зустрічі було відкрито лише наприкінці першого тайму. На 42 хвилині гол забив Івко Андрій (КПІ). У другому таймі «Політехнік» закріпив за собою перевагу за допомогою влучного пострілу Чайковського Сергія, який на 68 хвилині оформлює дубль і доводить рахунок до розгромного. На цьому "кпішники" не зупинились. Десять хвилин по тому Мащук Олександр забиває четвертий гол Політехніка, а на 84 хвилині Богданов Микола декваліфікує збірну НУХТ п'ятим забитим м'ячем у ворота "харчовиків". Вітаємо команду і тренера Мохунька Олександра Дмитровича з перемогою! Наступна гра 18.06 з командою СК КНТЕУ – «МЕРКУРІЙ» на стадіоні суперника.

ГОЛ14.06 на великому майданчику СЦ НТУУ «КПІ» пройшов черговий матч першого кругу Чемпіоната м.Києва з футболу серед команд-ветеранів (від 45 років) за участю команди НТУУ «КПІ» «Політехнік» та команди «Легіон-21». Перемогла команда гостей з рахунком 3:1.Бажаємо успихів нашої команді у другому турі змагань, якій відбудеться вже в осені.