Футзал:Кубок «Київська весна-2014»

футзал збірна 14-15 червня відбувся черговий турнір з футзалу серед жіночих команд Кубок «Киівська весна-2014», який щорічно організує та проводе Федерація футзалу м.Києва разом з Асоціацією жіночого міні-футболу(футзалу) м.Києва за сприяння та безпосередньої участі профспілки студентів НТУУ «КПІ».

• Головний приз Кубок «Київська весна-2014» отримала команда НТУУ "КПІ", яка зайняла перше місце (тренер-викладач Файнберг Борис Аркадійович).
  • На другому місці команда МВПУ звязку з Кубком Престижу..
  • Третє місце зайняла аматорська команда NRG-2. Вона отримала Кубок Надії.
  • Кубок Чесної Гри отримала команда НУБіП (четверте місце).

Всього брали участь 8 команд: МВПУ зв’язку, «Настоящиє»(Рерsico),NRG-1, NRG-2, Квінтайлс, НТУУ «КПІ», КНУБА, НУБіП.
Призери змагань також отримали кубки та дипломи.

• Крашій гравець турніру-представниця команди МВПУ зв'язку Шилова Аліна.
  • Кращій гравець firplay-Городецька Ольга, команда НУБіП.
  • Усова Катерина-кращій воротар, команда "Квінтайлс".
  • Кращій бомбардир турніру - учасниця команди NRG-2 Яременко Ольга, а звання "відкриття турніру" отримала Шевчук Ольга також з команди NRG-1.Всі вони отримали цінні подарунки від технічного партнера турніру-спортивного інтернет-магазину www.umbro.com.ua.

Ігри обслуговувались арбітрами Федерації футзалу м.Києва (на фото)

футзал воротар

футзал судьифутзал ігра