Увага! Сайт кафедри фізичного виховання доступний за посиланням - http://fv.fbmi.kpi.ua/

Спортивний комплекс НТУУ КПІ

Кафедра фізичного виховання організована в 1934 році, і є однією з перших і провідних кафедр фізичного виховання у вищих навчальних закладах країни.

Діяльність кафедри спрямована на організацію і проведення занять з фізичного виховання, створення умов для вдосконалення студентів в спортивних секціях університету, виховання здорових і всесторонньо розвинених фахівців.

За останні 20 років на кафедрі фізичного виховання накопичений багатий досвід з організації спортивно-оздоровчої роботи на факультетах і навчальних відділеннях з різних видів спорту. Проведено науково-методичне обґрунтування навчально-тренувального процесу для студентів всіх спеціальностей НТУУ «КПІ», підготовлена і опублікована велика кількість науково-методичних розробок, посібників, патентів на винаходи, монографій, навчальних і робочих програм з фізичного виховання.

Студенти за своїм бажанням мають змогу вибирати як вид спорту, так і викладача.

Кафедра фізичного виховання проводить навчальну роботу зі студентами всіх факультетів НТУУ «КПІ» (близько 700 академічних груп) у вигляді практичних занять з 13-ти видів рухової активності та спорту:

• Аеробіка;
  • Атлетична гімнастика;
  • Баскетбол;
  • Бокс та боротьба (Таеквон-до, Дзюдо);
  • Волейбол;
  • Легка атлетика;
  • Настільний теніс;
  • Плавання;
  • Спортивна гімнастика;
  • Теніс;
  • Туризм;
  • Шейпінг.

Також до навчальної програми входять заняття з стрільби з лука, регбі, футболу, які проводять викладачі кафедри спортивного вдосконалення.

Студенти з вадами здоров'я займаються за науково-обґрунтованими методиками на спеціальному медичному відділенні кафедри спортивного вдосконалення.

На заняттях з фізичного виховання студенти отримують прикладні знання, уміння і навички зі спортивно-оздоровчої та професійної діяльності, необхідні для їх навчання на технічних і гуманітарних факультетах НТУУ «КПІ». Крім того, студентам викладається матеріал предмету «Валеологія» у вигляді лекцій і бесід.

Кафедра фізичного виховання спільно з кафедрою спортивного вдосконалення організовує і проводить спортивно-оздоровчу роботу на факультетах НТУУ «КПІ»:

• проведення різного рівня змагань з представлених видів спорту, зокрема першості НТУУ «КПІ»;
  • проведення Спартакіади НТУУ «КПІ»;
  • проведення майстер-класів з різних видів спорту.