Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Новини та події

31 травня 2023 року відбулися перемовини із заступницею генерального секретаря з питань охорони здоров'я Міністерства соціальних справ Естонії Хайді Аласепп та керівником напрямку Східного партнерства Естонського центру міжнародного розвитку Лаурі Лухт. Зустріч відбулася на базі Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського у перемовинах взяли участь декан ФБМІ Олександр Галкін та завідувач кафедри філософії, соціології та соціальної роботи Роман Богачев. Серед іншого обговорювали перспективи співробітництва у сфері медичної та соціальної реабілітації, ерготерапії, протезування.

Висловлюємо щиру вдячність естонським колегам за напрацьовані пропозиції щодо співпраці та ректору НУОЗ України імені П. Л. Шупика В'ячеславу Камінському за гостинний прийом.

Рішення стипендіальної комісії ФБМІ щодо врахування студентам додаткових балів до рейтингу успішності.

Сертифікована програма «Штучні органи» як профілізаційна складова освітньої програми «Медична інженерія» за спеціальністю 163 Біомедична інженерія галузі знань 16 Хімічна інженерія та біоінженерія першого (бакалаврського) рівня здобувачів вищої освіти:

Всі чекали на цей день і ось він настав! 😍

Офлайн-зустріч — День відкритих дверей КПІАбітFest!

Наш ФБМІ разом з іншими факультетами/інститутами прагне побачити ваші посмішки, почути голоси та обмінятися приємними емоціями. Цікаві активності, купа вражень, нові знайомства, спілкування з студентами та волонтерами — це все, що з нетерпінням очікує вас. Також у абітурієнтів є чудова нагода знайти відповіді на всі питання, які хвилюють.

Ну що, доєднаєтесь до нас?

Тоді до зустрічі!

🕓 Коли: 27.05.2023 10:00

📍 Де: Науково-технічній бібліотеці імені Г.І. Денисенка, 3-й поверх

Не забудь документи, які посвідчують особу.

Обов’язково реєструйся за посиланням.

Слідкуй за актуальною інформацією на нашому ​​Telegram: https://t.me/abit_biomed_info

Master's program “Medical Engineering” including the Certificate program “Regulatory Affairs in Biomedical and Biopharmaceutical Engineering”: poster and presentation.

Сторінка 1 із 56

Наверх