Якщо ти маєш диплом бакалавра, та бажаєш отримати диплом магістра, то ти можеш вступити на факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Ти можеш навчатися за освітньо-професійною програмою (підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи) – 1 рік 4 місяці, та освітньо-науковою програмою (розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури) – 1 рік 9 місяців.

З нашими освітніми програмами можна ознайомитися тут або на сайті відповідних кафедр.

Для вступу на всі спеціальності факультету необхідно:

СпеціальністьВступ за державним замовленнямВступ за кошти фізичних / юридичних осіб
122 Комп’ютерні технології Фахове вступне випробування + мотиваційний лист Фахове вступне випробування + мотиваційний лист
163 Біомедична інженерія Фахове вступне випробування + мотиваційний лист Мотиваційний лист
227 Фізична терапія, ерготерапія Фахове вступне випробування + мотиваційний лист Фахове вступне випробування + мотиваційний лист

З програмами фахових вступних випробувань можна ознайомитися за посиланнями:

122 Комп’ютерні науки:

ОПН «Комп’ютерні науки»

ОПП «Комп’ютерно інтегровані технології в біомедичній інженерії»

163 Біомедична інженерія:

ОПП «Медична інженерія»

ОПП «Регенеративна та біомедична інженерія»

227 Фізична терапія, ерготерапія:

ОПП «Фізична терапія» (денна)

Якщо ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра, то додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, а за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 20 заяв.

Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників до магістратури проводиться в такі строки: *

Початок реєстрації електронних кабінетів 01 серпня 2022 року
Прийом заяв та документів від вступників 16 серпня – 15 вересня 2022 року
Фахові вступні випробування 5 – 18 вересня 2022 року
Надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням не пізніше 20 вересня 2022 року
Виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення до 18:00 24 вересня 2022 року
Терміни зарахування вступників за державним замовленням 25 вересня 2022 року
Виконання вимог до зарахування вступників, які беруть участь у конкурсному відборі на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб до 17:00 30 вересня 2022 року
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 01 жовтня 2022 року

*Зверни увагу!!! В термінах можливі зміни у зв’язку з військовими діями на території нашої країни.

Середній бал диплому бакалавра та творчі досягнення цього року не враховуються, а свій конкурсний бал ти можеш порахувати за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П1,

де П1 – оцінка фахового іспиту.

Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань буде оприлюднено пізніше.

З розкладом роботи приймальної комісії КПІ ім. Ігоря сікорського можна ознайомитися тут.

З переліком документів необхідних для вступу можна ознайомитися тут.

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

З іншою важливою інформацію, що стосується вступу до магістратури та складання вступних іспитів можна знайти на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.