Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Новини кафедри фізичного виховання

  спортивний туризм

Відкритий Чемпіонат Київської області зі спортивного туризму

ст. Снітинка 11-13 жовтня 2013 р.

(керівник:В.А.Кузьменко)

команда «КПІ» (група Б) - І місце на велосипедному етапі
команда «КПІ» (група Б) - І місце на пішохідній дистанції
команда «КПІ» (група Б) - І місце в загальному заліку

  настільного тенісу

 Завершилась першість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» у рамках проведення головного спортивного свята навчального року – Спартакіади НТУУ «КПІ» 2014 р.

В змаганнях приймали участь – 19 команд. Матчі між командами проводилися за системою Кубійона і складали чотири особисті гри, це - дві чоловічі і дві жіночі та одну парну гру /змішані пари/, що надало більшої спортивної напруги, боротьби і інтриги у змаганнях.

  спортивна гімнастика

 10.04.2014 відбулися змагання зі спортивної гімнастики в рамках Спартакіади Університету НТУУ «КПІ». Метою змагань є підведення підсумків проведеної роботи протягом навчального року та популяризація спортивної гімнастики у вищих навчальних закладах. За програмою було проведено змагання в індивідуальному і командному заліках серед студентів.

Програма сучасної чоловічої спортивної гімнастики складається із вправ на шести снарядах: вільних вправ, вправ на поперечині, паралельних брусах, кільцях, гімнастичному коні, та опорному стрибку.

 плавання

16 квітня пройшли змагання з плавання. На старт вийшли 23 команди. Всього учасників змагань – 186 чол. З них: дівчата – 25, юнаки – 161. Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ.

Перемогу здобули студенти ІСЗЗІ, на другому місці команда ТЕФ, ІІІ місто у команди ФБМІ.

 баскетбол

Спартакіада НТУУ КПІ з баскетболу проходила с 16.03.2014 по 26.04.2014. В змаганнях брали участь 21 команда. Призові місця зайняли факультети:
І місце ФІОТ
ІІ місце ФЕА
ІІІ місце ІЕЕ

Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ.

Сторінка 1 з 2

Наверх