У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19 додаткове вступне випробування при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано. Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ або ЄФВВ (для вступу на спеціальність 081 Право) та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми. Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ (для вступу на спеціальність 081 Право) триває з 12 травня до 05 червня.

Увага!

Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання. Радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):
— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
— облікова картка платника податків;
— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Для вступу до магістратури необхідно складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО та  скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються.

Для того щоб змінити фах після одержання диплому бакалавра, необхідно скласти додаткове фахове випробування до ЄВІ.

Цього року документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти з 05 липня по 26 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Перелік документів для вступу:

• паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

• диплом бакалавра (оригінал та копії)

• додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

• творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

• військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

• ідентифікаційний код (оригінал та копії)

• чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Розклад фахових вступних випробувань в 2020 р.

Програми вступних випробувань для вступу до магістратури.

Консультації з комплексних фахових випробувань