Загальна інформація, правила та перелік документів щодо вступу на 5 курс доступні за посиланням - http://pk.kpi.ua/entry-5-course/

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ -

ЗАВАНТАЖИТИ

ПРОГРАМИ

випробування для вступу на освітньо-наукову (освітньо-професійну)

програму підготовки магістра

1. Програма додаткового випробування зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки за спеціалізацією «Інформаційні технології в біології та медицині»

2. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки за спеціалізацією «Інформаційні технології в біології та медицині»

3. Програма додаткового випробування зі спеціальності 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка по спеціалізації «Біомедичні прилади та інформаційні системи»

4. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка по спеціалізації «Біомедичні прилади та інформаційні системи»

5. Програма додаткового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Біомедична інформатика»

6. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Біомедична інформатика»

7. Програма додаткового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Клінічна інженерія»

8. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Клінічна інженерія»

9. Програма додаткового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Реабілітаційна інженерія»

10. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 163 Біомедична інженерія по спеціалізації «Реабілітаційна інженерія»

11. Програма додаткового випробування зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія по спеціалізації «Фізична терапія»

12. Програма комплексного фахового випробування зі спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія по спеціалізації «Фізична терапія»