Новини кафедри спортивного вдосконалення

футзал 1 19 листопада гра збірних команд з футзалу "Політехнік-ЛегіонХХІ" і "ГазМяс" завершилась рахунком 3:3 (Перша Ліга).

 

 

баскет 11.11Баскетболісти команди «Титан-КПІ» не змогли протистояти команді «Краби», яка знаходиться на 4 місці на сьогоднішній день. Рахунок 55:65 на користь суперника.
Завтра, 19 листопада, відбудеться зустріч збірної студентів «Політехнік» з командою «UDави». Обидві команди-у трійки лідерів.
Побажаємо нашої команді не здаватися!

 

Технічна перемога команди

футбол мячНа 5 листопада була призначена зустріч команди НТУУ «КПІ» «Політехнік» у рамках 1/8 фіналу кубка Києва з футболу с командою ДЕТУТ.
НАША КОМАНДА ОТРИМАЛА ТЕХНІЧНУ ПЕРЕМОГУ.

 

баскет команда Наші баскетбольні команди провели ще по дві гри. Без поразки грає команда КПІ-1 «Політехнік»: 7-го жовтня вона перемогла команду «Бродяги» з рахунком 70:65, а 14-го жовтня – команду «Авангард-2».Рахунок зустрічі 104:54.
Друга наша команда «Титан» також в ці дні змагалася з суперниками . 7.10 суперники нашої команди команда «Герої майданчиків» перемогла з рахунком 87:67. Але наступна гра з командою «UDави» 14-го жовтня була переможною: 84:75. Олег Ярёменко-кращій гравець.

 

Черговий тур змагань по футболу

футбол 08.10Збірна КПІ позмагалася 8-го жовтня за турнірні очки з чинним володарем Кубку м. Києва по футболу командою НПУ ім. Драгоманова. Команди одного разу зустрічалися на футбольному полі у рамках кваліфікаційних змагань минулого року. Тоді у матчі команди переможця не виявили та розійшлися миром - 1:1. Цього року перед командами стоять нові завдання у чемпіонаті, тому футбольний матч був цікавим! Невдалим був старт команди в осені.

И НАРЕШТІ ПЕРЕМОГА 2:0! Вітаємо спортсменів та тренерів!

  •  Start 
  •  Prev 
  •  1  2  3  4  5 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 5

Наверх