Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Організація навчального процесу кафедри спортивного вдосконалення

  • Кафедра забезпечує навчальний процес з фізичного виховання зі студентами 1-2-го курсів та процес спортивного вдосконалення зі студентами всіх курсів, які входять до збірних команд університету.
  • На початку навчального року студенти за своїм бажанням вибирають навчальні відділення відповідного виду спорту. Заняття проводяться з фізичного виховання проводяться один раз на тиждень. Студенти отримують прикладні знання, навички і уміння з обраного виду спорту. Крім того, студентам надається інформація з основ теорії та методики фізичного виховання та оздоровлення людини у вигляді лекцій і бесід.
  • Найважливище завдання для процесу спортивного вдосконалення студентів - надання можливості до вдосконалення спортивних умінь та навичків в спортивних секціях університету та у складі збірних команд, збереження та примноження спортивних традицій університету, здобуття перемог на змаганнях різного рівня та підвищення спортивного рейтингу КПІ ім. Ігоря Сікорського. Заняття проводяться згідно тренувальних планів з підготовки збірних команд відповідного виду спорту.
  • Студенти з порушеннями здоров'я займаються по спеціальних науково-обгрунтованих методиках на відділенні спеціальних медичних груп.
  • Кафедра спортивного вдосконалення спільно з кафедрою фізичного виховання організовує і проводить спортивно-масову роботу на факультетах у вигляді щорічних спартакіад та першостей з різних видів спорту.
  • Збірні команди університету беруть участь у різноманітних змаганнях і відомі своїми досягненнями в першостях м. Києва, України, Європи та Світу (інформація про досягнення за останні п’ять років – на сторінках видів спорту та новин).

Міністерство Освіти і Науки України разом з Комітетом з Фізичного виховання та спорту, Спортивною Студентською Спілкою України з 2014 року проводять ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ з ігрових видів спорту серед студентів, студентські спортивні ігри та Універсіади України за такими видами спорту: бадмінтон, баскетбол, волейбол класичний і пляжний ,гандбол, регбі-7,теніс, теніс настільний, футбол, футзал, веслування академічне, види спортивних єдиноборств, важка атлетика (До змагань Фестивалю допускаються спортсмени, які мають I спортивний розряд і вище.)

Крім того місто Київ проводить Спартакіаду ЗВО серед київських закладів вищой освіти: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3. волейбол класичний, регбі-7,теніс настільний, , футзал, шахи, плавання, спортивна аеробіка, бадмінтон, чирлідинг, «захісник України», «снайпер столиці», дзюдо, бокс, самбо, гирьовий спорт.

З окремих видів спорту також проводяться змагання в рамках Чемпіонатів України.

Тож бажаємо командам нашого університету та учасникам змагань нових командних перемог і особистих досягнень!

Бажаємо прийняти участь у складі збірних команд України в Чемпіонатах Світу і Європи серед студентів!

Змагання Фестивалю проводяться поетапно.

Етапи Фестивалю для студентів нашого університету:

  • І етап – внутрівузівські змагання.
  • ІІ етап – змагання між ЗВО м. Києва.
  • ІІІ етап – Фінальні змагання.
Наверх