настільного тенісу

Завершилась першість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» у рамках проведення головного спортивного свята навчального року – Спартакіади НТУУ «КПІ» 2014 р.

В змаганнях приймали участь – 19 команд. Матчі між командами проводилися за системою Кубійона і складали чотири особисті гри, це - дві чоловічі і дві жіночі та одну парну гру /змішані пари/, що надало більшої спортивної напруги, боротьби і інтриги у змаганнях.

Із 70-ти матчів, які відбулися між збірними командами факультетів у підгрупах і фіналах, переважна кількість ігор закінчувалась з рахунком 3:2 на користь однієї чи іншої команди і до останнього розіграшу очка вирішувалося хто ж стане переможцем спартакіади. Тому можна з впевненістю сказати, що заслужену перемогу здобула збірна команда факультету ММІ, друге місце посіла команда факультету ІХФ і третє місце виборола команда ТЕФ.

Змагання обслуговувала суддівська бригада до складу якої увійшли викладачі кафедри фізичного виховання : головний суддя Чиченьова О.М., заступник головного судді Щербаченко В.К. та головний секретар Гришко Л.Г.