Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

  спортивна гімнастика

 10.04.2014 відбулися змагання зі спортивної гімнастики в рамках Спартакіади Університету НТУУ «КПІ». Метою змагань є підведення підсумків проведеної роботи протягом навчального року та популяризація спортивної гімнастики у вищих навчальних закладах. За програмою було проведено змагання в індивідуальному і командному заліках серед студентів.

Програма сучасної чоловічої спортивної гімнастики складається із вправ на шести снарядах: вільних вправ, вправ на поперечині, паралельних брусах, кільцях, гімнастичному коні, та опорному стрибку.

Програма жіночої спортивної гімнастики складається із вправ на чотирьох снарядах: вільних вправ, на різновисоких брусах, колоді та опорному стрибку.

Почавши займатись спортивною гімнастикою з дитинства можна досягти високих спортивних результатів. Адже ця спортивна дисципліна не тільки сприяє фізичному розвитку організму – це і сила м’язів, і витривалість, і спритність, і гнучкість, і стрибучість, і дуже важлива координація рухів. Всі ці якості є необхідними в подальшому житті молоді. Гімнастика є основою всіх видів спорту, вона формує правильну поставу, від якої залежить загальне здоров’я організму.

Лише завдяки наполегливості та цілеспрямованості, студенти НТУУ «КПІ», які почали займатися гімнастикою тільки в Університеті, гідно представили свої команди та факультети в цьому складно координаційному виді спорту.

Головний суддя змагань, відповідальний за навчальне відділення спортивної гімнастики, старший викладач Смовженко Анатолій Миколайович, головний секретар змагань старший викладач кафедри Шишацька Валентина Іванівна.

Змагання обслуговували суддівська бригада у складі викладачів кафедри фізичного виховання та запрошених поважних гостей з Київського університету імені Бориса Грінченка та національного університету фізичного виховання і спорту України. По завершенню змагань були визначені переможці, які були нагороджені дипломами та медалями.

В змаганнях прийняли участь 84 студента. Були представлені 21 факультет.

Результати Спартакіади НТУУ «КПІ» зі спортивної гімнастики:

Індивідуальний залік (юнаки):
І розряд
1 місце – Бабошко Віктор, ПБФ (56,5)
ІІ розряд
1 місце – Решетнік Віктор, ФЕА (54,7)
2 місце – Суязов Микита, ФІОТ (53,8)
3 місце – Денисенко Олександр, РТФ (53,4)
ІІІ розряд
1 місце – Бабіч Сергій, ФЕА (55,5) 2 місце – Спірідонов Максим, ММІ (55,4) 3 місце – Бондаренко Сергій, ХТФ (54,9)

Індивідуальний залік (дівчата):
І розряд
1 місце – Тищенко Юлія, ФБМІ (34,7)
2 місце – Морозова Анастасія, ФЕЛ (32,6)
3 місце – Васільєва Наталія, ТЕФ (30,9)
ІІ розряд
1 місце – Захарова Дар’я, ІХФ (37,3)
2 місце – Захарова Марія, ФБМІ (37,1)
3 місце – Макеєнко Оксана, ФБМІ (36,3)
ІІІ розряд
1 місце – Куцяк Анастасія, ВПІ (37) 2-3 місце – Квачук Поліна, ФІОТ (36,7) 2-3 місце – Степанова Анна, ФЕЛ (36,7)

Командний залік:
1. ФБМІ – 117,2
2. ПБФ – 116,5
3. ФЕА – 112,95

Наверх