волейболу

Закінчилися змагання з волейболу серед команд факультетів в рамках Спартакіади Університету.

Змагання проводились у волейбольному залі спортивного комплексу НТУУ «КПІ» з 1 березня по 24 квітня 2013 року. В змаганнях приймало участь 25 команди факультетів університету, було зіграно 50 ігр.

Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ в складі: головний суддя змагань Абрамов С. А., Кузьмінова М. І., Міщук Д. М., Сироватко З. В.

У ході напруженої боротьби команди факультетів університету посіли місця:
1. ІЕЕ;
2. РТФ;
3. ФЕА;

Три команди фіналісти набрали однакову кількість очок і переможця визначали по співвідношенням виграних та програних партій. Вирішальними були всі зіграні партії фіналу тому він був напруженним, емоційним, цікавим… Таким чином вони дали можливість зайняти РТФу друге призове місце. Варто було б відзначити і досить сильну гру збірної команди радіотехнічного факультету. Не маючи жодного учасника збірної команди університету , що багатьом іншим командам давало чималі привілеї , вони все ж продемонстрували високий рівень гри. Третє місце здобула збірна команда факультету ФЕА. Волейболісти останньої команди могли б зайняти і перше призове місце , взявши на замітку те, що багато членів команди професійно займаються волейболом . Швидше за все їм завадила незібраність і самовпевненість . Четверте місце посіла команда ХТФ.

Вперше за всі ігри з волейболу , КПІ вирішило виділити найкращого і самого корисного гравця в команді , що стало приємною несподіванкою для всіх учасників змагань. Недивним стало нагородження студента Шмарова Богдана із ІЕЕ званням кращого гравця змагань. Досить перспективний волейболіст , один з гравців збірної НТУУ "КПІ" продемонстрував всі свої навички та вміння у грі , що підтвердило його професіоналізм і прагнення до вдосконалення. Неможливо не відзначити прорив першокурсника Хмелева Філіпа з ХТФ . Прекрасна гра, як на любителя , надалі може відкрити перед Філіпом великі перспективи.

Переможець та призери нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Ми незабаром чекаємо наступних міжфакультетських ігор, щоб насолоджуватися грою і відкривати нові спортивні таланти !

dscf11503