аеробіка

15.04.2014 о 15:00 в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС відбулися змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ». На початку змагань відбувся парад учасників, команд-факультетів. З вступним словом та привітанням виступили головний суддя змагань відповідальна за навчальне відділення аеробіки Толмачова С.Є. та завідуюча кафедрою фізичного виховання ФБМІ, доц. Бойко Г.Л., представлена суддівська колегія.

У змаганнях взяло участь 27 команд таких факультетів: ВПІ, ФБМІ, ІПСА, ІЕЕ, ФСП, ІХФ, ФМФ, ХТФ, ФЛ, ПБФ, ФММ, ФТІ, ФІОТ, ФПМ; 105 учасників.

Суддівська колегія у складі викладачів кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення: Пасічної Т.В., Смовженко А.М., Шишацької В.І., Чеховської А.Ю., Козлової Т.Г., під керівництвом головного судді змагань, відповідальної за навчальне відділення аеробіки Толмачової С.Є. та головного секретаря змагань Іванюти Н.В., оцінювала виступи студенток за такими критеріями: техніка виконання аеробного комплексу, артистичність виконання, складність обов’язкових елементів груп “A”, “B”, “C”.

Змагання проходили в два тури: відбірний, фінальний. Після першого відбіркового туру були визначені шість найсильніших команд: ВПІ-5, ПБФ, ФБМІ-1, ІПСА-2, ФТІ, ІПСА-1. Серед них у другому турі відбулася боротьба за призові місця. Після фінального виступу визначилися переможці змагань: І місце посіли студентки ВПІ: Вінніченко М.М., Голотенко Ю.І, Шинкевич А.О. На ІІ місці команда факультету ФБМІ: Онищенко М.Є., Загорська Л.С., Васенко О.О. ІІІ місце посіла команда ІПСА: Бакун С.А., Кломієць К.Ю., Хоцянівська Л.О., Піпко А.С., Зелікман А.В. Команди-переможці були нагороджені дипломами, кубками та медалями.

Спонсор кафедри фізичного виховання фітнес-клуб Спорт-UP, в особі менеджеру по зв’язкам з громадськістю Новік Інною, нагородив студенток, що посіли перше місце у змаганнях безкоштовним місячним сертифікатом на відвідування фітнес-клубу. Змагання проходили в дружній святковій атмосфері, учасники показали високий рівень техніки виконання аеробних вправ та елементів складності.

Кожна команда мала власну неповторність, завдяки вибору спортивної форми та оригінального музичного супроводу.