настільний теніс

Завершилась першість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» у рамках проведення головного спортивного свята навчального року – Спартакіади НТУУ «КПІ».

Серед чоловічих команд переконливу перемогу здобула команда факультету ММІ, друге місце посіла команда факультету ФІОТ, до складу якої входило два першокурсника, третє місце виборола команда факультету ФТІ.

Серед жінок місця розподілилися наступним чином: І місце команда факультету ВПІ; друге місце команда факультету ХТФ і третє місце команда ІХФ.

Загалом у змаганнях приймали участь – 19 чоловічих команд та 11 жіночих. У проведенні змагань вперше було застосовано систему кубок Кубійона, де матчі між командами складали чотири особисті гри та одну парну, що надало більшої спортивної боротьби і інтриги змаганням та практики, досвіду і вдосконалення студентам, які захоплюються настільним тенісом.

Змагання обслуговувала суддівська бригада до складу якої увійшли викладачі кафедри фізичного виховання : головний суддя Чиченьова О.М., заступник головного судді Щербаченко В.К. та головний секретар Гришко Л.Г.