Новини кафедри фізичного виховання

настільний теніс

Завершилась першість з настільного тенісу серед факультетів НТУУ «КПІ» у рамках проведення головного спортивного свята навчального року – Спартакіади НТУУ «КПІ».

Серед чоловічих команд переконливу перемогу здобула команда факультету ММІ, друге місце посіла команда факультету ФІОТ, до складу якої входило два першокурсника, третє місце виборола команда факультету ФТІ.

Серед жінок місця розподілилися наступним чином: І місце команда факультету ВПІ; друге місце команда факультету ХТФ і третє місце команда ІХФ.

аеробіка

15.04.2014 о 15:00 в залі аеробіки та фітнесу ЦФВС відбулися змагання з аеробної гімнастики на першість факультетів за програмою Спартакіади НТУУ «КПІ». На початку змагань відбувся парад учасників, команд-факультетів. З вступним словом та привітанням виступили головний суддя змагань відповідальна за навчальне відділення аеробіки Толмачова С.Є. та завідуюча кафедрою фізичного виховання ФБМІ, доц. Бойко Г.Л., представлена суддівська колегія.

У змаганнях взяло участь 27 команд таких факультетів: ВПІ, ФБМІ, ІПСА, ІЕЕ, ФСП, ІХФ, ФМФ, ХТФ, ФЛ, ПБФ, ФММ, ФТІ, ФІОТ, ФПМ; 105 учасників.

волейболу

Закінчилися змагання з волейболу серед команд факультетів в рамках Спартакіади Університету.

Змагання проводились у волейбольному залі спортивного комплексу НТУУ «КПІ» з 1 березня по 24 квітня 2013 року. В змаганнях приймало участь 25 команди факультетів університету, було зіграно 50 ігр.

Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ в складі: головний суддя змагань Абрамов С. А., Кузьмінова М. І., Міщук Д. М., Сироватко З. В.

баскетбол

Спартакіада НТУУ КПІ з баскетболу проходила с 16.03.2014 по 26.04.2014. В змаганнях брали участь 21 команда. Призові місця зайняли факультети:
І місце ФІОТ
ІІ місце ФЕА
ІІІ місце ІЕЕ

Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ММІФ.

плавання

16 квітня пройшли змагання з плавання. На старт вийшли 23 команди. Всього учасників змагань – 186 чол. З них: дівчата – 25, юнаки – 161. Змагання проводила суддівська колегія кафедри фізичного виховання та кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ.

Перемогу здобули студенти ІСЗЗІ, на другому місці команда ТЕФ, ІІІ місто у команди ФБМІ.

Сторінка 1 з 2