Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Туризм

Відділення туризму знаходиться на 4- ому поверсі лівого крила 24ого корпусу. На відділенні крім загальних навчальних пар проводяться (ПВД) походи вихідного дня.

Викладачі :
Михайленко Вадим Миколайович - викладач, нач. навчального відділення туризм ;
Бітко Сергій Миколайович -старший викладач;
Кузьменко Валентина Анатоліївна - викладач;

Для студентів 1-го курсу. По місцях бойової слави, по першій лінії оборони Радянських військ під час ВВВ; з відвідуванням дотів та ознайомленням історичної спадщини Українського народу під девізом: «Ніхто не забутий ні що не забуте».

Для студентів 2 -го курсу виїзди на скелі в карьєр Півні на Безрадичські яри, на скелі в Денеші, та на скелелазну стінку «Зеленого театру» на схилах Дніпра.

Під час котрих навчаються та засвоюються практичні навички з техніки скелелазіння , орієнтування, підготовки до змагань, способам виживання в екстремальних умовах. ВЗИМКУ : (для бажаючих) проводяться навчання, практичні та теоретичні заняття з техніки гірськолижного спорту і сноуборду.

   Цілі та задачі відділення туризму:
  • Оздоровлення студентської молоді засобами туризму.
  • Підготовка студентів до майбутнього самостійного життя.
  • Виховання у студентів морально-вольових, патріотичних та людських якостей.
  • Задачі:
 • Навчити та спонукати студентську молодь до самостійних занять фізичними вправами та занять спортом, зокрема туризмом.
 • Ознайомлення студентів з видами туризму.
 • Ознайомлення та навчання на практиці основних життєво необхідних та туристичних навичок, котрі стануть в нагоді не тільки під час занять туризмом та подорожей, а й в подальшому самостійному житті (в’язання різних видів та способів в’язання вузлів, розпалювання різних видів багаття, орієнтування на місцевості та в просторі, подолання природних та штучних перешкод, виживання в різних екстремальних ситуаціях.
 • Розвиток та вдосконалення основних фізичних якостей: сили, витривалості, швидкості, спритності, гнучкості, швидкістьно- силових якостей.
 • Судентів до участі у змаганнях різного рівня з пішохідного та гірського туризму.

Можливі виїзди на гірськолижний курорт «Буковель».

ВЛІТКУ: для студентів планується виїзди до туристичного табору «КПІ» «Глобус» в Карпатах для подальшого навчання та для участі в багатоденних походах 1-ої, та 2-ої категорії складності. З метою підвищення спортивної кваліфікації та туристичного досвіду.
Наверх