Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

 Шейпінг

 

Викладачі:

Шарафутдінова Санія Умярівна - старший викладач, нач. циклу шейпінг;
Твердохліб Олена Федорівна - доцент;
Бойко Ганна Леонідівна - доцент;
Гаврилова Наталія Євгенівна - викладач;
Козлова Тетяна Георгівна – старший викладач.

Шейпінг – напрям оздоровчої фізичної культури для дівчат і жінок, який було створено спеціалістами радянської школи аеробіки та бодібілдингу І.Прохорцевим та О.Хомічем з Ленінграда (тепер м. Санк-Петербург). Це - система фізкультурно-оздоровчих занять, спрямованих на оздоровлення організму та досягнення гармонійно розвинених форм тіла в поєднанні з високим рівнем рухової підготовленості.

Тренування з шейпінгу дозволяє швидко та ефективно досягти багатьох ознак здоров’я. Ефект занять буде значно підвищуватися, якщо дотримуватися правильного харчування, режиму дня, користуватися засобами психорегулації. Шейпінг-тренування базується на принципі раціонального використання потенціалу ритмопластичних та силових напрямів гімнастики. Побудова занять з шейпінгу має свої методичні особливості – це послідовне поєднання роботи силового характеру з різноманітними вправами аеробної спрямованості (вправи загального розвитку в режимі нон-стоп, елементи хореографії, класичного, народного та сучасного танцю, хода, біг), а також зі стретчингом (вправи, спрямовані на удосконалення гнучкості та на розвиток рухливості в суглобах), аутотренінгом (створення певних уявлень для регулювання психічного стану), вправами на розслаблення, дихальними вправами тощо.

  Шейпінг

Програма з шейпінгу складається з двох етапів, на кожному з яких вирішуються певні задачі.

Задачі першого етапу:

    • Підвищити стан здоров’я, зменшити ризик розвитку захворювань (серцево-судинної системи, обміну речовин, опорно-рухового апарату);
    • Нормалізувати масу тіла;
    • Підняти рівень фізичної підготовленості.

Задача другого етапу:

  • корекція фігури за допомогою різноманітних видів рухової активності та раціонального харчування.

Заняття з шейпінгу відбуваються в тренувальному залі, біля басейну (другий поверх спортивного комплексу). На відділенні проводяться відбіркові змагання з шейпінгу між факультетами – переможниці приймають участь у спартакіаді НТУУ «КПІ» з шейпінгу.

Наверх