Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

 атлетична гімнастика

Заняття проходять: Навчальний корпус № 24. Ліве крило,1 поверх, зал боротьби та боксу

Викладачі:
Саламаха Олександр Євгенович - старший викладач, нач. навчального відділення боротьби та боксу;
Отичко Володимир Опанасович -старший викладач з боксу; ;
Хачікян Сергій Суренович - старший викладач з боксу;
Назимок Віктор Васильович - викладач з боксу;

Риндін Олександр Володимирович - викладач дзю-до;

 


Таеквондо

 Таеквондо

Викладач:
Саламаха Олександр Євгенович - таеквон-до;

.Таеквондо відноситься до числа популярних видів східних єдиноборств, яким займаються індивідуально або в групах без застосування спеціального обладнання. Темп тренування задається автоматично фізичним станом організму. Заняття таеквондо можна рекомендувати і юнакам, і дівчатам, тому вони отримали широкий розвиток в студентському середовищі та включені в програму «Фізичного виховання» у багатьох вищих навчальних закладах. Таеквондо включає різноманітні форми рухової діяльності, розвиває точність і швидкість рухів, сприяє розвитку серцево-судинної нервової, дихальної систем, поліпшенню обміну речовин, зміцненню опорно-рухового апарату.

Специфіка таеквондо при розподілі програмового матеріалу передбачає навчальну роботу в таких компонентах: фізична підготовка 20-25%: загальна фізична підготовка (ЗФП) - 15%; спеціальна фізична підготовка (СФП) - 10%); технічна підготовка-35-40%; тактична підготовка-15-20%; спаринг - 10-15% (обсяг фізичної підготовки може бути збільшений на 10-15% за рахунок зменшення обсягу тактичної підготовки). У сукупності з навчальними заняттями правильно організовані самостійні заняття забезпечують оптимальну безперервність і ефективність фізичного виховання.

Самостійні заняття включають: Фізична підготовка. Розвиток фізичних якостей. Теоретична підготовка. Вивчення технічних елементів. Технічна підготовка. Виконання імітації вивчених технічних елементів та їх комбінацій.


Дзю-до, самбо

Викладач:
Риндін Олександр Володимирович - викладач дзю-до;

Процес навчання містить у собі комплексну діяльність викладача-тренера та студента і носить виховний характер. Він нерозривно пов'язаний з формуванням особистості (світогляд, риси характеру, воля, звички, розвитком фізичних якостей).
Основною метою навчання спортивній боротьбі є підготовка спортсмена, готового до життєдіяльності у напружених ситуаціях сучасності, а також захисту своєї Батьківщини.

Основні задачі які вирішуються на заняттях:

  • Зміцнення здоров'я;
  • Розвиток фізичних і вольових якостей;
  • Засвоєння знань з теорії спортивної боротьби;
  • Оволодіння технічними і тактичними діями в боротьбі та досягнення високих спортивних результатів;
  • Навчання інструкторсько-методичних навичок і навичок з організації проведення та суддівства змагань.

Бокс

 Бокс

Викладачі :
Отичко Володимир Опанасович - старший викладач, нач. навчального відділення атлетична гімнастика;
Хачікян Сергій Суренович -старший викладач;
Назимок Віктор Васильович - викладач;

Бокс є дуже популярним видом спорту. Це пояснюється тим що людей не здібних до боксу не існує. З числа відомих боксерів світового рівня можна зустріти і швидких, і відносно повільних, спортсменів з астенічною тіло будовою та потужних з розвиненою м’язовою системою. В одній і тій же ваговій категорії можна побачити як і дуже високого спортсмена так і досить низькорослого боксера. Бокс – компенсаторний вид спорту, де недолік одних фізичний якостей можливо компенсувати іншими. Це такий вид спорту, який не накладає на можливості та здібності своїх шанувальників ніяких обмежень.

Існує думка, що бокс неестетичний вид спорту, що бокс – це бійка та головною його ціллю є навчитися наносити удари для побиття суперника та подолання його опору грубими прямолінійними діями. Така думка є хибною. Це поєдинок інтелектуалів, двох бійців що мислять.

Бокс

Бокс потребує в першу чергу обміркованих, творчих дій, які неможливі без розвитку творчої уяви. Два боксери високого рівня які змагаються між собою, піддають свій мозок такій же інтелектуальній роботі, як і два шахіста. Ті та інші намагаються розгадати наміри своїх суперників, приховавши свій власний план нападу та захисту. Чим сильніше у боксера розвинена здатність до творчих дій, тим вище його спортивний результат.

Мистецтво боксувати включає в себе вміння миттєво переключатись з атакуючих дій на захисні та знову контратакувати. Грамотно вибудувати тактичний малюнок бою, в залежності від суперника, та обставин які склалися в бою. Володіти необхідним технічним арсеналом, завчасно застосовувати обманні та підготовчі рухи (фінти), та мати непомітний потужний удар.
Наверх