Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

 атлетична гімнастика

Атлетична гімнастика ( зал на 4 поверху )

Викладачі ( зал на 4 поверху ):
Масалкін Михайло Георгійович - старший викладач, нач. навчального відділення атлетична гімнастика;
Соболенко Андрій Ілліч -старший викладач;
Корюкаєв Микола Миколайович - викладач;
Мартинов Юрій Олександрович - викладач;

Тренажерний зал атлетичної гімнастики існує більше двадцяти років. За цей час багато студентів університету займалися тут улюбленим видом спорту. Секція не ставить своїм завданням виховання чемпіонів або спортсменів високих розрядів. Основний принцип занять у секції - це здоровий спосіб життя, а так же виправлення дефектів постави і будови тіла. У залі є тренажери, для розвитку всіх м'язів тіла. Краса тіла досягається шляхом повсякденних тренувань, тобто цей вид спорту вимагає постійності і ні в якому разі не допускає пропусків занять. Одне пропущене заняття - «це два кроки назад» т.к. потім треба два заняття для відновлення тіла в даній гімнастикою - це не тільки робота зі снарядами і на тренажерах це ще й здорового способу життя: як мінімум восьмигодинний сон в день тренування, відмова від прийняття спиртних напоїв навіть легких і пива. Останній прийом їжі мінімум за два 2:00 до тренування. Саме тренування починається з «розігріву», тобто 15-20 хвилин бігу, після цього, вправи, що сприяють розігріву основних м'язів тіла і тільки після цього заняття зі снарядами і на тренажерах.


 атлетична гімнастика

Атлетична гімнастика ( зал на 1 поверху )

Викладачі( зал на 1 поверху ):
Сичов Сергій Олександрович - Доцент кафедри фізичного виховання. Кандидат педагогічних наук, нач. навчального відділення атлетична гімнастика;
Панкратов Михайло Савелійович -старший викладач;
Сиротинська Олена Каленівна - викладач;

Кожне тренування спрямована на роботу певних м'язів тіла тобто наприклад м'язів грудей. Всі вправи виконуються на збільшення м'язів грудей їх обсягу і рельєфу - весь комплекс тренування. Друге тренування м'язи спини і т.д. В процесі тренування відпрацьовується майстерність, правильність виконується вправи, дихання і т.д. В залежності від кількості вправ, тобто кількість повторень у підході, коли підхід спрямована на збільшення сили тоді більшу вагу і мала кількість повторень. Підхід при середньому і малому вазі і великою кількістю повторень спрямований на об'єм тіла, його збільшення і витривалість. Обов'язковим для всіх займаються атлетичною гімнастикою медична довідка дає право на заняття. Студентам з фізичними відхиленнями або патологією займатися не рекомендовано. В кінці тренування студенти в обов'язковому порядку виконують вправами на «розслаблення» тобто всілякі стрибки, скакалка, вис на перекладині і т.д. В процесі тренування студенти стежать за своїм самопочуттям, контролюють пульс і у випадку будь-яких відхилень у самопочутті негайно звертаються до тренера. Тільки після обговорення ситуації, що склалася з ним студент продовжує тренування далі чи припиняє її. Серед займаються багато новачків, студентів першокурсників. Більш досвідчені «дідки» надають їм всіляку допомогу, пояснюють призначення того чи іншого вправи і як краще і на якому тренажері його виконувати, щоб вони не повторювали їхніх помилок. Заняття атлетичною гімнастикою дають студентам не тільки красиве тіло, - це ще й здоровий спосіб життя. Гармонія - це коли дух і тіло. Заняття гімнастикою допомагає студентам в концентрації вольових і фізичних зусиль не тільки в спорті, а й у досягненні життєвих перемог.
Наверх