1-2 грудня стартували ХІІ Чемпіонат України з футзалу серед чоловіків , в якому беруть участь 10 команд вищої ліги та 7 команд першої лізі, та І Чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд (7 команд).
 Наші команди «Політехнік» грали першу гру на своєму майданчику 2 грудня. Першими зіграли чоловіки. Гра була з явним перевеслом команди КПІ над суперником-студентами НПУ ім. Драгоманова і закінчилася з рахунком 5:2 на користь «Політехніка». Вітаємо!

футзал жінкиСуперницями дівчат були студентки МВПУЗ (Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку), які і перемогли з рахунком 3:0. Бажаємо дівчатам перемог у наступних іграх.

Перше коло Чемпіонату сезону 2014/2015 років триватиме з 1 по 24 грудня 2014 року.