баскет 19.11Перша поразка команди баскетболістів.
Баскетболісти команди «Політехнік» 19 листопада в 19-45 почали боротьбу з командою «UDави».
Обидві команди-у трійки лідерів (друге та третє місця у турнірної таблиці).
Як і в останньої грі команда «Політехнік» не змогла повести в рахунку з початку гри. Перший період завершился з рахунком 25:12. У другому періоді не вдалося зменшити відставанн 45:22. В середині гри перевага суперника була 23 очка..І тільки рахунок наступного тайму був на користь «Політехнвка». У четвертому періоді наші також вели ,але запас переваги суперника був достатнім. За 2 хвилини до кінця матчу треба було відіграти 5 очок, потім 3, На жаль, загальний рахунок ?3:69 на користь команди . «UDави».
Це перша поразка нашої команди в лізі Монстрів.Не зважаючі на поразку в 9 турі, «Політехник» попереду в турнірній таблиці. Але команда «Каштани», яка зараз на другої стрічки, має гру в запасі. 25 листопада лідери мають ігри з суперниками.