Новини кафедри спортивного вдосконалення

УВАГА! Запрошуємо на новий сайт кафедри спортивного вдосконалення sport.fbmi.kpi.ua/

1-2 грудня стартували ХІІ Чемпіонат України з футзалу серед чоловіків , в якому беруть участь 10 команд вищої ліги та 7 команд першої лізі, та І Чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд (7 команд).
 Наші команди «Політехнік» грали першу гру на своєму майданчику 2 грудня. Першими зіграли чоловіки. Гра була з явним перевеслом команди КПІ над суперником-студентами НПУ ім. Драгоманова і закінчилася з рахунком 5:2 на користь «Політехніка». Вітаємо!

футзал жінкиСуперницями дівчат були студентки МВПУЗ (Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку), які і перемогли з рахунком 3:0. Бажаємо дівчатам перемог у наступних іграх.

Перше коло Чемпіонату сезону 2014/2015 років триватиме з 1 по 24 грудня 2014 року.

Дуель двох команд КПІ

футзал чемпіонат лого 29 листопада дві жіночі команди НТУУ "КПІ" з футзалу у рамках 4 туру Чемпіонату Києва грали між собою. Перемога дісталася команді «Політех-2». Команда «Політех» програла з рахунком 2:10.
Команда «Політех» залишається на 4 місці у турнірної таблиці.

Невдалий день

баск25.11 25 листопада дві команди баскетболістів зазнали поразки.
Команда «Титан-КПІ» грали з командою «Каштан». Рахунок 75:54 на користь суперника нашої команди, який зараз очолює турнірну таблицю.
Команда «Політехник» мала суперником також сильну команду «МАУП». Рідни стіни не змогли допомогти, перемога суперника з рахунком 68:58. «Політехнік» залишаеться на другому місці в турнірної таблиці.

футзал 1 19 листопада гра збірних команд з футзалу "Політехнік-ЛегіонХХІ" і "ГазМяс" завершилась рахунком 3:3 (Перша Ліга).

Сторінка 1 з 21