Сборная  КПИ по водному поло

Басейн,ЦФВС

Викладачi:

Качалов Олександр Юрійовичвикладач

Водне поло винайдено в другій половині XIX століття у Великобританії Вільямом Вілсоном. Прототипом гри послужило регбі. Ранні версії гри дозволяли використання сили в боротьбі за м'яч , утримання суперника під водою для оволодіння м'ячем. Воротар перебував за межами поля, він намагався запобігти спробам суперника покласти м'яч на причал. Гра набула сучасну форму в 1880- х роках.

Это водное поло

Водне поло - один з найстаріших олімпійських видів спорту. Вперше було включено в програму Олімпійських ігор в 1900 році. Жіноче водне поло увійшло в олімпійську програму в 2000 році після політичних протестів австралійської жіночої команди. Чемпіонат світу з водного поло серед чоловіків проводиться з 1973 року , серед жінок - з 1986 року

В НТУУ «КПІ» водне поло почало свій розвиток» зовсім недавно,у 2012 році, з приходом на посаду тренера з водного поло Качалова Олександра Юрійовича.

Збірна команда НТУУ «КПІ» з водного поло ще не має значних успіхів, основне завдання зараз-підготовка до змагань 2015 року. Бажаємо успіхів!

Прыжков Артем - ФЕЛ

Настроение хорошее