спор аероб 1 Збірна коман да НТУУ КПІ 2013року

ЦФВС, зал спортивної аеробіки, 1 поверх, №139

Викладачi:

Пасічна Тетяна Володимирівна, доцент, Заслужений тренер України, Президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

Градусова Наталія Вікторівна, викладач, майстер спорту.

Лозенко Наталія Миколаївна, викладач, майстер спорту міжнародного класу.

Харачура Ольга Миколаївна, викладач, майстер спорту.

спор аероб 4 Пасічна на Чемпионате ЄвропиФранція2013

З 1989 року під керівництвом Пасічної Т.В. кращі спортсмени України виступають на міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки. З 1999р. За цей період серед спортсменів підготовлено 12 майстрів спорту міжнародного класу, 27 майстрів спорту зі спортивної аеробіки, серед яких 10 стали чемпіонами Європи, три бронзовими призерами Чемпіонатів світу, п’ять – призерами Чемпіонатів Європи.

Тільки декілька результатів на змаганнях за останні роки:

• 2007 р. Змішана пара посіла ІХ-е місце на Чемпіонаті Європи м.Сомбатхей (Угорщина) ; другою ю стала команди зі спортивної аеробіки на Міжнародному турнірі “Олімпійські надії” (м.Київ) та на Чемпіонаті України серед студентів (спортивна аеробіка).
  • 2008 р. Спортивна аеробіка: V-е місце на Чемпіонаті України серед студентів, м.Харків.
  • 2009 р. У командних змаганнях з аеробіки у м.Суми студенти зайняли 3-є та 4 місця (30.03.2009).
  • 2010р. Студенти були переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів у м. Запоріжжя.
  • 2012р. На відкритому Чемпіонаті Чехії студенти НТУУ « КПІ» посіли 3 і 4 місця в особистому заліку та 1-е місце на Міжнародному турнірі “Чемпіонат Австрії» (м.Кюфштейн , Австрія, 25-27.10.2012). А також посіли 8-е місце у Чемпіонаті Світу .Софія Болгарія (25.05-5.5.06.2012)
  • 2013р. На Чемпіонаті Києва зі спортивної аеробіки: І-и та ІІ-е місця у командному заліку ( 11-14.04.2013)

спорт аероб 2спорт аероб 3