шахі

Центр консолідації студентів,Студентський профком, 2 поверх.

Викладачi:

Тимошенко Георгій Анатолійович, лаборант, міжнародний гросмейстер.

Шахи — гра на спеціальній дошці, що має назву шахівниця й поділена на 64 світлі і темні клітини (поля), між 16 світлими (білими) і 16 темними (чорними) фігурами за встановленими для них правилами пересування; старовинна індійська настільна розважальна гра, що має давню історію. Як одна з найрозповсюдженіших спортивних ігор сучасності, гра поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.

Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планування власних дій, логічно мислити. Оскільки у грі в шахи виявляються особливості людської особистості, вони використовуються у якості моделі наукових досліджень в психології та педагогіці. Також використовуються для моделювання систем штучного інтелекту.

Досягнення команді університету за останні роки:

• Чемпіонат м.Києва серед ВНЗ м.Київ (13-16.11.2007)- командне І-е місце;
  • На Чемпіонаті м. Києва серед вищих навчальних закладів(17.04.2009) команда посіла 2-е місце;
  • На Чемпіонаті ВНЗів 2012-2013 учбового року збірна команда НТУУ «КПИ» посіла 3-е місце.

шахі команда шахі 2