легка атл міський крос

ЦФВС, зал легкої атлетики, 3 поверх, ліве крило

Викладач:

Прус Надія Михайлівна, старший викладач (збірна команда)

Збірна команда НТУУ “КПІ” входить в трійку найкращих команд м.Києва серед вищих навчальних закладів. Раніше студентка теплоенергетичного факультету Радченко Анастасія стала Чемпіонкою м.Києва на дистанції 60м з бар'єрами. Студент ММІФ Краст Юрій став переможцем легкоатлетичного пробігу “Осінній лист” - 20,3км. Команда НТУУ неодноразово була призером першості м. Києва з легкоатлетичного кросу та першості з легкої атлетики.

легка атл 1 2Найбільші досягнення за останні роки:

• 2008р. - 2-е місце на І Спортивних студентських іграх м. Києва.
  • 2011 р.– 2 місце в Чемпіонаті м.Києва з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ (квітень);3 місце в Чемпіонаті м.Києва (естафетний біг,вересень);
  • 2012р.- студентка ФБМІ Каленська О. посіла 1 місця в особистому заліку у атлетичному пробігу «Солом’янська миля(Київ,квітень) та у 25-му атлетичному пробігу памя’ти В.М.Ткачука(листопад).
  • 2013р.-студентка РТФ Лузіна Мирослава посіла 1-місце в легкоатлетичному пробігу, присвяченому Дню фізичної культури та спорту України(вересень) та 3-є місце в 16-му відкритому пробігу пам’яти C.Ф.Самойленка(квітень).

Студент РТФ Паленичка Владислав посів 2-е місце в Чемпіонаті м.Києва з легкої атлетики серед ДЮСШ зі стрибків у довжину. Також у легкоатлетів в здобутку 2-е місце в легкоатлетичній естафеті серед ВНЗ м. Києва.

легка атл старт сильніших

легка атл фініш