футбол чол збірна

Футбольне поле №1

Викладачi:

Мохунько Олександр Дмитрович, старший викладач, тренер збірної команди.

Кондратович Андрій Борисович, викладач, тренер збірної команди.

Шевцов Валерій Іванович, старший викладач.

футбол збірна у Кракові 20.06.2013

Футбольне поле №2

Викладачi:

Гринь Андрій Романович, доцент, кандидат педагогічних наук.

Латишев Євген Миколайович, старший викладач.

Лускань Олег Юрійович, старший викладач.

Чоловіча збірна команда НТУУ «КПІ» з футболу - постійний учасник першості м. Києва серед ВНЗ і має такі результати(тільки за останні роки):

• 2008 р. - 1 місце першості;
  • 2009 р. - 3 місце;
  • 2010 р. - 5 місце;
  • 2011 р. - 3 місце;
  • 2012 р. - 3 місце;
  • 2013 р. - 3 місце

Футзал

футзал жіноча збірна

Футбольне поле №1, ігровий зал №2, ігровий зал №1 ЦФВС

Викладачi:

Білоконь Віктор Петрович, викладач (працює зі збірною командою жінок).

Журавльов Сергій Олексійович, старший викладач (працює зі збірною командою чоловіків).

Кривенда Вячеслав Сергійович, старший викладач (працює зі збірною командою чоловіків).

Файнберг Борис Аркадійович, викладач (працює зі збірною командою жінок).

Команди перемагали, або були призерами у таких змаганнях (останні роки,вибірково):
Першість м.Києва з міні-футболу серед ВУЗів 2007р(2 місце); Кубок м.Києва з міні-футболу 2007 р.( І-е місце); Чемпіонат України 2-га ліга, Київ 2008(І-е місце); Кубок міста Києва серед ВНЗ з міні-футболу -2 місце; Першість м.Києва серед ВНЗ з міні футболу (лютий-квітень)2010 р.,1-е місце; Збірні команди університету провели успішно і 2013 рік: 3-є місце в Першості України з міні- футболу; IІІ-є місце у другої лізі Центральної зони; Вибороли Кубок Солом’янського району м.Києва ; команда жінок- призер першості України з футболу серед жінок 2013 року; Чемпіонат міста Києва з футзалу серед жіночих команд сезону 2013-2014 років-4 місце.

Існує і збірна команда викладачів, яка бере участь у міжнародних турнірах та Чемпіонаті України серед ветеранів. Неодноразовий переможець кубку Профкому НТУУ «КПІ» та міжнародного турніру «Кримські зорі» м. Феодосія. Успішною була участь у змаганнях 2013 року наших ветеранів : 3-е місце у Чемпіонаті України серед ветеранів , м. Житомир. У січні 2014 року збірна команда «Політехнік» зайняла III-є місце серед ветеранів у першому Чемпіонаті України, який проходив у м. Житомир. У складі команди старші викладачі Журавльов В.С., і Кривенда В.С.,викладачі Кондратович А.Б. і Білоконь В.П. Приз «Кращому гравцю» турніру було вручено гравцю команди «Політехнік» Сергію Журавльову.