боротьба збірна

Викладачi:

Агеєв Павло Миколайович , старший викладач
Саєнко Сергій Володимирович, старший викладач

Саєнко С.В. : За період роботи в НТУУ “КПІ” підготував майстра спорту міжнародного класу Нікітченка Андрія, двох майстрів спорту – Литвинчука Валентина, Шпака Андрія, одного кандидата у майстри спорту – Боровця Сергій, які посіли призові місця в Міжнародних турнірах з греко-римської боротьби. Студент Проскура Сергій входив до складу збірної команди України, неодноразовий переможець міжнародних турнірів з греко-римської боротьби. Студенти Шпак А., Литвинчук В., Мужецький В., Боровець С., Полтавцев А., Шемет А., Гамаюн І. ставали неодноразовими призерами міських і міжнародних змагань з греко-римської боротьби.

боротьба

Види боротьби:

• вільна
  • греко-римська
  • боротьба дзюдо
  • боротьба самбо
  • боротьба “Алиш”
  • рукопашний бій

З 2006 року в університеті під керівництвом старшого викладача Агеєва Павла Миколайовича та старшого викладача Саєнко Сергія Олексійовича почав свій розвиток новий вид боротьби – “Алиш” (боротьба на поясах), в якому студенти університету вибороли звання чемпіона Європи та віце-чемпіона Європи в окремих видах. В 2008 року Агеєв П.В. став родоначальником розвитку рукопашного бою в університеті.

Боротьба Агеєв CIMG5387

Студенти брали участь и були переможцями та призерами багатьох змагань, наприклад (за останні п’ять років):
Універсіади України ( м.Київ3.11.2010); Чемпіонату України (м.Київ,17.04.2010); ІІ Відкритих ігор серед ВНЗ ІІІ-Ivр.а., Київ(17.03.2010); Чемпіонату Європи (м.Мінськ,27-29.11.2010); Спартакіади м. Києва серед студентів (25.03.2009); Першості м. Києва,(5-6.02.2008); Першості м.Києва з боротьби самбо серед студ-ів (17.04.2008); Чемпіонату України з греко-римської боротьби ( м.Мукачево,18-20.04.2008); Міжнародного турніру “Київський сабантуй» (м.Київ ,6.06.2008); Міжнар.турніру з гр.рим.боротьби ( Стамбул,2008р.); та багатьох інших.

боротьба 1

Багатим на змагання і успіхи був і 2013 рік:

Універсіада м.Києва з боротьби самбо; Всесвітні азіатські ігри з єдиноборств в м.Хошемін, В’єтнам ;ХІ літня Універсіада з боротьби на поясах “Алиш” у м.Київі; Чемпіонат України з боротьби на поясах “Алиш” (м.Київ); Універсіада м.Києва з дзюдо; Універсіада м.Києва з боротьби самбо; Чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів 1993-94р.н. (м.Севастополь); Відкритий кубок м.Києва з бойового самбо та інші. ( тренери Агеєв П.М., Саєнко С.В.).