Бокс Твердохлед. Алексей ИПСА КА 17

Зал боротьби та боксу  ЦФВС, №133

Викладач:

Запольський Дмитро Петрович, викладач

Тренер Запольський Д.П. організував та проводить Чемпіонат міста Києва з боксу та кікбоксингу, Чемпіонат України з боксу та кікбоксингу серед студентських команд та інші змагання. Організовує семінари підвищення кваліфікації для спеціалістів з боксу та кікбоксингу у 4 чотирьох напрямках: спортивна реабілітація, підвищення суддівської кваліфікації, підвищення тренерської майстерності, підвищення рівня організаційно – масової роботи в боксі та кікбоксингу. У 2002 році заснував Міжнародну молодіжну громадську організацію "Міжнародна Асоціація боксу та кікбоксингу "Нове сузір'я", під егідою якої регулярно проводяться студентські змагання з боксу та кікбоксингу та інші заходи, спрямовані на розвиток цих видів спорту.

Студенти НТУУ «КПІ» ставали чемпіонами та призером  Чемпіонатів України, Європи та Світу з кікбоксингу та боксу.

бокс 2

За останні роки здобули таких досягнень:

• на Чемпіонаті Асоціації “Нове сузір’я” (ІІІ тур) у м. Києві переможцями та призерами стали: Семененко Антон, Бабанов Валерій, Пукас Віталій;
  • на Відкритому Чемпіонаті України серед учнівської молоді в Києві (1-3.03.2013) призерами стали: Максим Чорнобай, Півторак Андрій, Симонько Денис, Дахно Богдан, Пасеницький Віктор.