баскет команда- победитель 2014

Зал ігрової, 2 поверх ЦФВС, №241.

Викладачі:

Устименко Григорий Олександрович, старший викладач

Кузенков Олег Вікторович,викладач
Яременко Олег Миколайович, викладач

Баскетбо́л (англ. basket — кошик і англ. ball — м'яч), інші назви: кошикі́вка або коші́вка (укр. діалектизм) — спортивна командна гра з м'ячем, який закидають руками в кільце із сіткою (кошик) закріплене на щиті на висоті 3 метри 05 сантиметрів (10 футів) над майданчиком.

Перший чоловічий Чемпіонат світу проведено в 1950-у році, а в 1953-му — жіночий. Зараз Чемпіонати проводяться кожні чотири роки. Найпрестижніші змагання серед збірних команд країн — Олімпійські ігри, Чемпіонат світу з баскетболу, а серед клубних — чемпіонат НБА та в Європі — Євроліга УЛЕБ, Єврокубок та Кубок виклику ФІБА.

Команда НТУУ «КПІ» :баскетбол сбірна 2013-2014

• постійний учасник Чемпіонатів України
  • призер студентських змагань Париж –Франція (1997р.)
  • срібний призер турніру на Кубок СПА (студентської профспілкової асоціації) м.Києва.
  • неодноразовий володар Кубку профспілкової студентської асоціації м.Києва.

Здобутки за останні роки:

• 3-є місце- Студентська баскетбольна ліга України (м.Київ,26-31.05.2010)
  • 2-е місце- Кубок СПА м. Києва (21.10-09.12.2010)
  • 1-е місце на ІІІ Спортивних іграх України серед ВНЗ ІІІ- IVрівня акредитації ( м. Миколаїв,21-28.05. 2012)
  • 1-е місце в Першості Всеукраїнської баскетбольної студентської асоціації( м. Київ,лютий – квітень 2012)
  • 1-е місце в ІІІ Спортивних іграх України серед ВНЗ ІІІ- IV рівня акредитації ( м. Миколаїв, 21-28.05. 2012)
  • 1-е місце (вшосте за роки проведення ) у Кубку профспілкової студентської асоціації м. Києва (лютий 2014р.)